HT LOJİSTİK

Şirketimiz

HIZLI VE GÜVENİLİR TESLİMATLAR

AdobeStock_104437961
ht lojistik

DEĞERLERİMİZ, YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN TEMELİNİ OLUŞTURUR

KÜLTÜR

Ht lojistik olarak hedefimiz, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve rekabetçi fiyatlarla butik hizmet vermektir Kültürümüz, verimliliği artırmak ve kalıcı çözümler sunmaya odaklanarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmaktır. Müşterilerimizin ortaklarımız olduğunu ve ortaklarımızın başarısının bizim başarımız için kritik öneme sahip olduğuna inanıyoruz.

SAĞLIK & GÜVENLİK

HT lojistik, tüm çalışanlarının, müşterilerinin ve tedarikçilerin sağlık ve güvenliğini korumaya kararlıdır. Çalışanlar, tedarikçiler ve müşteriler için güvenli ve sağlıklı çalışma koşulları sağlamaya ve sürdürmeye ve şirket varlıklarımızın güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz. HT lojistik, çevreyi olumsuz etkileyebilecek güvenli olmayan uygulamaları ortadan kaldırmak için gerekli diğer önlemleri almayı da taahhüt eder.

DAVRANIŞ KODU

İşimizi yürürlükteki yasalara, kurallara ve düzenlemelere uygun olarak, dürüstlükle , yerel kültürel ve etnik geleneklere saygı gösterecek şekilde ve en yüksek etik standartlarına güçlü bir bağlılıkla yürütmek politikamızdır. Personelimizden her zaman yüksek dürüstlük standartları ve sağlam etik muhakeme talep ediyoruz. Davranış Kuralları, HT lojistik tüm yöneticileri ve çalışanları için geçerlidir.

GÜVENLİK

HT lojistik, uluslararası tedarik zincirinin bütünlüğünü ve güvenliğini mümkün olan en yüksek seviyede tutmanın önemini kabul eder. Tedarik zincirini koruma çabalarımızda, şirketin kural ve düzenlemelere uymasını sağlamak için bir Güvenlik Yönetimi Programımız mevcuttur. Güvenlik önlemlerini ve programlarını desteklemek için kara, hava,proje ve deniz taşımacılığı yapan aynı zamanda antrpo ,depolama ve dağıtım hizmetleri veren şirketimiz, tedarikçilerimiz, ve müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

Adobestock 454931872
Mesaj Gönder
1
💬 Bize Ulaşın!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?