HT LOJİSTİK

hakkımızda

HIZLI VE GÜVENİLİR TESLİMATLAR

AdobeStock_303974139

Ülkeler için son derece önem taşıyan Uluslararası Ticaret’in en önemli fonksiyonlarından bir tanesi, ticarete konu olan eşyaların zamanında ve istenildiği şekilde, alıcıya ulaştırılabilmesidir. Üretilen ürünün kalitesi kadar, bu sürecin doğru yönetimi ve tedarik zincirinin akışının doğru seyretmesi de büyük önem taşımaktadır. HT Lojistik, bu zincirin halkalarını oluşturan diğer kuruluşlar gibi dış ticarete hizmet eden ve bunun sorumluluğunu en iyi şekli ile taşımaya çalışan sektörün önemli oyuncularından bir tanesidir.

ht lojistik

MÜŞTERİ ODAKLI STRATEJİK İŞBİRLİĞİ

Gelişime Odaklı Stratejik İşbirliği

Hizmetlerimizi yerine getirirken, kendi menfaatimizi stratejik partner olarak gördüğümüz müşterimizin menfaatinden önde görmediğimizi, kendimizi sürekli geliştirdiğimizi ve teknolojinin ve insanın en üst noktada birleştiği bir yapıya sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Her biri yirmi yılı aşkın iş tecrübelerine sahip şirket ortaklarından HT, uluslararası taşımacılığın tüm fonksiyonlarında hizmet vermektedir. Yanı sıra, fuar lojistiği ve proje taşımacılığı da verilen hizmetler arasında yer almaktadır. Yaygın acente ağı sayesinde Incoterms’de yer alan tüm teslim şekilleriyle hizmet verebilir olmamız da güçlü yönlerimiz arasında yer almakta.

Adobestock 226013232 (1)
ht lojistik

MİSYON VE VİZYON

Misyonumuz

Markasına layık olmak için sektörün kaptanı gibi davranmak, teknolojiyi yakından takip etmek ve en son teknolojiyi kullanarak lojistik sektörüne yön vermek ve sektörün gelişmesini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Lojistik faaliyetlerimizin yerine getirilmesi konusunda müşteri beklentilerinin üzerine çıkmak, dağıtım ve lojistik konusunda güvenilir ve etkin çözümler sunarak müşterilere özel hizmet alternatifleri geliştirmek, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini artırmak, yasalara çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

İLETİŞİME GEÇ

ULAŞTIRMA UZMANI

Dünya çapındaki ortaklarımız için kapsamlı taşımacılık hizmetleri sunuyoruz ve karmaşık lojistik zorluklarla başa çıkmak için her zaman yenilikçi çözümler buluyoruz.

 
Mesaj Gönder
1
💬 Bize Ulaşın!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?