HT LOJİSTİK

GELİŞEN İŞLER DÜZGÜN OPERASYONLARA BAĞLIDIR

HIZLI VE GÜVENİLİR TESLİMATLAR

ruchindra-gunasekara-GK8x_XCcDZg-unsplash
  • Tedarik zinciri lojistiğini yönetmek karmaşık bir süreçtir. Ht Lojistik, tüm önemli pazarlardaki işletmeler için bir sözleşmeli lojistik ortağı olarak hizmet vermektedir . Sektörünüz ne olursa olsun, sözleşmeli lojistik çözümlerimiz tedarik zinciri yönetimi sürecinize değer katar. Bununla birlikte e-ticaret çözümleri ,mikro dağıtım çözümlerimizde mevcuttur.

  • Sürekli değişen müşteri ihtiyaçları, işletmelerin dayanıklı olmasını gerektirir ve stratejik olarak konumlandırılmış depolara erişim, güçlü bir küresel ve bölgesel varlık oluşturmada uzun bir yol kat eder. Kargoyu hızlı bir şekilde alan, depolayan, işleyen ve gönderen tesislerle, tedarik zinciriniz boyunca esneklik ve dayanıklılık oluşturabiliriz

  • HT lojistik depo ve dağıtım hizmetleri, katma değerli hizmetler, mallarınızın birleştirilmesi, konsolidasyon  için yalın, hızlı ve verimli yöntemler yaratır . Son derece hızlı  depolama ve dağıtım çözümleri oluşturma konusundaki uzun yıllara dayanan  deneyimimizle, yükleriniz için uygun çözümler yaratıyoruz.
Mesaj Gönder
1
💬 Bize Ulaşın!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?