HT LOJİSTİK

KÜRESEL AĞIMIZDAN EN İYİ SEÇİM

HIZLI VE GÜVENİLİR TESLİMATLAR

AdobeStock_299337130
  • Kapsamlı uluslararası hizmet ağımızdan yararlanarak, dünyanın birçok destinasyonuna – teslim alma, gümrükleme, teslimat ve dağıtım operasyonları dahil olmak üzere – çok çeşitli konsolide hava nakliyesi hizmetleri sunuyoruz.

  • Uzman hava taşımacılığı ekiplerimiz, doğrudan uçuşlar, konsolidasyonlar ve kapıdan kapıya  servis vermektedir Kapsamlı küresel ağımız, firmanızın  ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanmış g HT Lojistik, seçkin havayolu şirketleriyle yaptığı stratejik anlaşmalar ile, müşterilerine son derece avantajlı yer ve fiyat olanakları sunmaktadır. Tüm diğer hizmetlerinde olduğu gibi bu alanda da kaliteli hizmet ve çözümler üretmeyi ilke edinen HT Lojistik, müşterilerinin her türlü talebini karşılayacak deneyim ve kapasitede operasyonel beceriye sahiptir.

  •  Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu’nun birçok yerinden konsolide servis olanağı da sağlayan HT Lojistik, havalimanından havalimanına, havalimanından müşteriye veya müşterinin kapısından, alıcısının kapısına kadar teslimatlar yapabilmektedir. Yanı sıra, canlı hayvan taşımacılığı, uçak kiralama, tehlikeli madde taşımacılığı gibi farklı hizmetleri de sunabilecek bilgi ve deneyime sahip bulunmaktadır. güvenilir hava taşımacılığı hizmetleri sunmamızı sağlar.
Mesaj Gönder
1
💬 Bize Ulaşın!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?