HT LOJİSTİK

KARGONUZUN ÖZENLE TAŞINMASI

HIZLI VE GÜVENİLİR TESLİMATLAR

pexels-alexander-bobrov-3278012
  • Uzmanlarımız, uzun yıllara dayanan deneyimler ve en son bilgi ve teknoloji ile desteklenen tam kapsamlı ve kişiye özel lojistik çözümler sunarak dünya genelinde kapıdan kapıya sorunsuz bir küresel lojistik hizmet sağlar

  • Gerek ülkemizde gerekse dünya üzerinde tanınan ve yüksek bilinirliği olan armatör firmalar ile yaptığı partner anlaşmalarıyla; stratejik ortağı olarak gördüğü müşterilerine, programlı ve hızlı; yanı sıra kendi içerisinde alternatifler yaratabilen denizyolu taşıma hizmetlerini sunmaktayız.

  • HT Lojistik, gerek Türkiye’den dünyaya, gerekse dünyadan Türkiye’ye kurduğu güçlü organizasyon ve ağ sayesinde, ICC literatüründe yer alan tüm teslim şekillerini gerçekleştirebilmekte, gerektiğinde liman, gerektiğinde ise kapıya kadar teslimatı kusursuzca gerçekleştirebilmektedir. FCL ve LCL taşımacılığın yanı sıra gerek halinde kombine taşımaları da organize edebilmekte, her taşıma için müşterilerine farklı alternatifleri üretebilmektedir. Bunu yaparken de, en hızlıyı en ekonomik şekli ile gerçekleştirebilme hedefinden hiçbir şekilde vazgeçmemektedir.

  • Gerektiğinde, komple gemi kiralaması da yapabilmekte, deniz taşımacılığında, hat ve bölge ayrımı yapmaksızın tüm Dünya üzerinde aynı kalitede hizmet vermektedir.
Mesaj Gönder
1
💬 Bize Ulaşın!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?